radio pasillo

Kullanım örnekleri

radio pasillo
bush telegraph
icon arrow

bush

Phonetic: "/bʊʃ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A woody plant distinguished from a tree by its multiple stems and lower height, being usually less than six metres tall; a horticultural rather than strictly botanical category.


Definition: A shrub cut off, or a shrublike branch of a tree.

Example: bushes to support pea vines


Definition: A shrub or branch, properly, a branch of ivy (sacred to Bacchus), hung out at vintners' doors, or as a tavern sign; hence, a tavern sign, and symbolically, the tavern itself.


Definition: A person's pubic hair, especially a woman's.


Definition: The tail, or brush, of a fox.

icon arrow

bush

Phonetic: "/bʊʃ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To branch thickly in the manner of a bush.


Definition: To set bushes for; to support with bushes.

Example: to bush peas


Definition: To use a bush harrow on (land), for covering seeds sown; to harrow with a bush.

Example: to bush a piece of land; to bush seeds into the ground

icon arrow

telegraph

Phonetic: "/ˈtɛl.ə.ɡɹæf/"

Part Of Speech: noun


Definition: An apparatus, or a process, for communicating rapidly between distant points, especially by means of established visible or audible signals representing words or ideas, or by means of words and signs, transmitted by electrical means.


Definition: A visible or audible cue that indicates to an opponent the action that a character is about to take.

icon arrow

telegraph

Phonetic: "/ˈtɛl.ə.ɡɹæf/"

Part Of Speech: verb


Definition: To send a message by telegraph.


Definition: To give nonverbal signals to another, as with gestures or a change in attitude.

Example: Her frown telegraphed her displeasure.


Definition: To show one's intended action unintentionally.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.