kumaş pantolon

Kullanım örnekleri

kumaş pantolon
slacks
icon arrow

slacks

Part Of Speech: noun


Definition: The part of anything that hangs loose, having no strain upon it.

Example: take in the slack


Definition: A tidal marsh or shallow that periodically fills and drains.

icon arrow

slacks

Part Of Speech: verb


Definition: To slacken.


Definition: To mitigate; to reduce the strength of.


Definition: To lose cohesion or solidity by a chemical combination with water; to slake.

Example: Lime slacks.

icon arrow

slacks

Part Of Speech: noun


Definition: A temporary speed restriction where track maintenance or engineering work is being carried out at a particular place.

icon arrow

slacks

Part Of Speech: noun


Definition: A valley, or small, shallow dell.

icon arrow

slacks

Part Of Speech: noun


Definition: Semi-formal trousers that are less formal than those part of a suit but suitable for wearing in most offices and therefore nowadays no longer considered casual trousers. (Takes a plural verb even when referring to a single pair; may be referred to as a pair of slacks)

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!