kırık taş

Kullanım örnekleri

kırık taş
brash
icon arrow

brash

Phonetic: "/bɹæʃ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A rash or eruption; a sudden or transient fit of sickness.


Definition: A sudden burst of rain.


Definition: An attack or assault.

icon arrow

brash

Phonetic: "/bɹæʃ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To disturb.

icon arrow

brash

Phonetic: "/bɹæʃ/"

Part Of Speech: adjective


Definition: (of people or behaviour) Overly bold or self-assertive to the point of being insensitive, tactless or impudent; shameless.

Example: a brash young businessman; a brash tabloid; a brash sense of humour


Definition: (of actions) Overly bold, impetuous or rash.


Definition: (of things) Bold, bright or showy, often in a tasteless way.

Example: brash colours; a brash perfume

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!