acıklı son

Kullanım örnekleri

acıklı son
sad ending
icon arrow

sad

Phonetic: "/sæd/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make melancholy; to sadden or grieve (someone).

icon arrow

sad

Phonetic: "/sæd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: (heading) Emotionally negative.


Definition: Sated, having had one's fill; satisfied, weary.


Definition: Steadfast, valiant.


Definition: Dignified, serious, grave.


Definition: Naughty; troublesome; wicked.


Definition: Unfashionable; socially inadequate or undesirable.

Example: I can't believe you use drugs; you're so sad!


Definition: Soggy (to refer to pastries).


Definition: Heavy; weighty; ponderous; close; hard.

Example: sad bread

icon arrow

ending

Phonetic: "/ˈɛndɪŋ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A termination or conclusion.


Definition: The last part of something.


Definition: (grammar) The last morpheme of a word, added to some base to make an inflected form (such as -ing in "ending").

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!