pinola

Kullanım örnekleri

pinola
spindle
icon arrow

spindle

Phonetic: "/ˈspɪndəl/"

Part Of Speech: noun


Definition: (spinning) A rod used for spinning and then winding natural fibres (especially wool), usually consisting of a shaft and a circular whorl positioned at either the upper or lower end of the shaft when suspended vertically from the forming thread.


Definition: A rod which turns, or on which something turns.

Example: the spindle of a vane


Definition: A rotary axis of a machine tool or power tool.


Definition: Certain of the species of the genus Euonymus, originally used for making the spindles used for spinning wool.


Definition: An upright spike for holding paper documents by skewering.


Definition: The fusee of a watch.


Definition: A long and slender stalk resembling a spindle.


Definition: A yarn measure containing, in cotton yarn, 15,120 yards; in linen yarn, 14,400 yards.


Definition: A solid generated by the revolution of a curved line about its base or double ordinate or chord.


Definition: Any marine univalve shell of the genus Tibia; a spindle stromb.


Definition: Any marine gastropod with a spindle-shaped shell formerly in one of the three invalid genera called Fusus.


Definition: A cytoskeletal structure formed during mitosis


Definition: (coastal New Jersey) a dragonfly, calque of Swedish slända (dragonfly/spindle), introduced by New Sweden settlers.

icon arrow

spindle

Phonetic: "/ˈspɪndəl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make into a long tapered shape.


Definition: To take on a long tapered shape.


Definition: To impale on a device for holding paper documents.

Example: Do not fold, spindle or mutilate this document.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!