-dığı için

Kullanım örnekleri

-dığı için
because
icon arrow

because

Phonetic: "/bɪˈkɒz/"

Part Of Speech: adverb


Definition: For the reason (that).


Definition: On account (of), for sake (of).

Example: My life is ruined because of you!


Definition: (by ellipsis) Used alone to refuse to provide a full answer a question begun with "why", usually taken as an anapodoton of the elided full phrase "Because I said so".

icon arrow

because

Phonetic: "/bɪˈkɒz/"

Part Of Speech: preposition


Definition: On account of, because of.

icon arrow

because

Phonetic: "/bɪˈkɒz/"

Part Of Speech: conjunction


Definition: By or for the cause that; on this account that; for the reason that.

Example: I hid myself because I was afraid.


Definition: As is known, inferred, or determined from the fact that.

Example: I don't think he is a nice person, because he yells at people for no reason.


Definition: So that, in order that.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.