colangitis

Kullanım örnekleri

colangitis
bile duct abscess
icon arrow

bile

Phonetic: "/baɪl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A bitter brownish-yellow or greenish-yellow secretion produced by the liver, stored in the gall bladder, and discharged into the duodenum where it aids the process of digestion.


Definition: Bitterness of temper; ill humour; irascibility.


Definition: Two of the four humours, black bile or yellow bile, in ancient and medieval physiology.

icon arrow

duct

Phonetic: "/dʌkt/"

Part Of Speech: noun


Definition: A pipe, tube or canal which carries gas or liquid from one place to another.

Example: heating and air-conditioning ducts


Definition: An enclosure or channel for electrical cable runs.


Definition: Guidance; direction.

icon arrow

duct

Phonetic: "/dʌkt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To channel something through a duct (or series of ducts).

icon arrow

abscess

Part Of Speech: noun


Definition: A cavity caused by tissue destruction, usually because of infection, filled with pus and surrounded by inflamed tissue.

icon arrow

abscess

Part Of Speech: verb


Definition: To form a pus-filled, cavity typically from an infection.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.